Áraink

Hírek

XX. "Fejlődő" utánpótlásverseny

2019-05-10

2019. június 8.-án szombaton rendezzük a XX. Fejlődő utánpótlás versenyünket, mely egyben befejező fordulója is a 10 éves sorozatnak. Szeretnénk megünnepelni, hogy a 10 év alatt többszáz fiatal léphetett pályára a nagyon népszerű és sikeres versenysorozaton és egyben lezárjuk a 2018/2019-es verseny szezont is. A jubileumi alkalomból értékes díjakkal, finom ebéddel várjuk a fiatalokat leányok U11-13 és U15-17 kategóriákban, fiúknál U11, U13 és U15-17(kezdő) korcsoportokban. Várjuk a kezdő és középhaladó fiatal fallabdázókat az ország valamennyi pontjáról! (versenykiírás)

Ünnepi nyitva tartás

2019-04-16

A City Squash & Fitness Club Húsvétkor is várja vendégeit. Nyitva tartásunk a következő: Squash 8-22, Fitness 8-20 mind a négy napon.
Nagyon Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!
2019. május 1-jén szintén ünnepi, hétvégi nyitva tartással várjuk vendégeinket!

MEFOB 2019

2019-04-15

A City Squash Club már harmadik éve rendezi a Budapesti Corvinus Egyetemmel közösen a Magyar Egyetemi és Főiskolai Országos Squash Bajnokságot. Szeretnénk minél jobban felélénkíteni az egyetemisták körében is a sportágat. Ali Farag, aki nemrég Chicagóban megnyerte a világbajnokságot, pár éve a Harvardon ( a világ egyik legjobb egyetemén) mérnöki diplomát szerzett, jó példát mutat arra, hogy egyetem mellett is lehet profi sport karriert építeni. Aki pedig csak sportolni szeretne egyetemi tanulmányai mellett, az jól jár egy olyan sportággal, mellyel jó kondíciót szerezve a tanulásban is jó eredményeket érhet el.
Az idei MEFOB-ra 29 nevezés érkezett. Csókási Gabriella, Takács Bence és az amatőrben Tomor András megvédte tavalyi bajnoki címét. Reméljük jövőre a vidéki egyetemeket is jobban be tudjuk vonzani, idén csak a soproni és pécsi egyetemről érkezett 1-1 fő, valamint hárman külföldi egyetemen tanulnak. (eredmények a főcímre kattintva)

4. Összevont Ranglistaverseny

2019-04-08

A hétvégi 4. Összevont Ranglista Verseny a City Squash Clubban került lebonyolításra. Szombaton B, D, vasárnap női, A és C kategóriákban. Mindkét napon 32 fő lépett pályára, többen mindkét napot bevállalták. A hétvége legeredményesebb játékosa Chukwu Hannah lett, aki szombaton 3. lett a B kategóriában a férfiak között, vasárnap pedig megnyerte a női versenyt. Két érmet nyert a hétvégén Lóczi Attila is, aki a szombati D kategóriás győzelme után, vasárnap C-ben is felállhatott a dobogóra. Simon Dániel első B kategóriás győzelmét szerezte meg kihasználva a hazai pálya előnyeit.
Vasárnap nagyon színvonalas mérkőzéseket hozott már az A kategória első fordulójában, Kamocsai Bendegúz 3/0 arányban győzött Cséffalvay Dániel ellen, majd az elődöntőben Boros Dávidtól kapott ki szoros 3/1-es mérkőzésen. A legnagyobb csatát a döntőben láthattuk, Boros Dávid 2/1-re vezetett Sebők Benedek ellen, de Beni fordított és a döntő játszmában 11/9-re hozta a meccset. A hölgyeknél is látványos döntőt láthattunk Chukwu Hannah és Kiss-Máté Csenge között. Sajnálom, hogy csak kevés junior nevezett a versenyre, összesen heten a két nap alatt és ebből négyen a hölgyek mezőnyében. Hol voltatok fiatalok?
Köszönet a verseny szponzorainak. A győztesek értékes Russell Hopps vagy George Foreman termékeket vehettek át, szombaton a Red Bullos lányok osztogattak energia pótlást a kávét pedig a Portioli biztosította.A versenyen készült fotók a City Squash & Fitness Club Facebook oldalán megtalálhatók.

2019. március 4. Budapest Squash Liga 56. kör
2019. április 6-7 Összevont Ranglista verseny (női, férfi A, B, C, D) (versenykiírás)
2019. április 1. hétfő Corvinus Squash Kupa (versenykiírás)
2019. április 13. Egyetemi és Főiskolai Országos Bajnokság (versenykiírás)
2019. május eleje Budapest Squash Liga 57. kör
2019. június 8. Fejlődő Utánpótlás verseny 20. befejező forduló (versenykiírás)

Férficsapatunk 5. a CSB-n

2019-04-03

A 2018-2019-es csapatbajnokság I. osztályában a City Squash Club fiatal csapata az 5. helyet szerezte meg. Gratulálunk! A csapa tagjai: Tóth Miklós, Pásztor Gergő, Simon Dániel, Mannheim Martin (képen) még Takács Gergő, Szabó-Temple Marcell, Vas Márk és Karlinger Levente.

Érmek a junior OB-n

2019-03-25

A Gold Centerben hétvégén lebonyolított Országos Utánpótlás Bajnokságon a City Squash Club játékosai három érmet szereztek. Hornyák Tamara U11-ben, Szabó Mercédesz U19-ben ezüstérmes lett, Simon Dániel U17-ben a dobogó harmadik fokára állhatott fel. Budai Júlia, Mannheim Martin és Szabó Rudolf 5., Tonté Sophia 7. helyezért ért el. Gratulálunk!

Diákbajnokság 2019

2019-01-29

2019. február 16-17 hétvégén a City Squash Clubban kerül megrendezésre az idei Diákbajnokság. Szeretnénk ha pár év múlva a verseny ismét a rangosabb és felvételi pontot is adó Diákolimpia nevet viselje, de a Magyar Diáksport Szövetség komoly követelményeket támaszt a Diákolimpia hivatalos megrendezéséhez. Több, mint 200 ezer forintot kell fizetni és minimum 300 indulónak kellene meglenni. Ehhez képest az országos döntőre reálisan 80-100 juniorral számolunk. Ezt a létszámot helyi selejtezőkkel, budapesti, városi, megyei elődöntőkkel lehetne feltornázni, melyet a következő szezonban a szövetség tervez is megszervezni. Addig is kérjük az egyesületek, utánpótlással foglalkozó edzők segítségét, hogy indítsanak el minél több juniort a versenyen, hogy a Diáksport Szövetségnek tudjunk létszám növekedést felmutatni a további megállapodásokhoz. A versenyen mindenki elindulhat U9, U11, U13, U15, U17, U19 kategóriákban. Versenyengedély nem szükséges, szülői hozzájárulás elegendő.
Mi szokás szerint  igyekszünk mindent megtenni, hogy a gyerekek jól érezzék magukat. Mindenki kap illatszer ajándékot, lesz finom szendvics, palacsinta a büfében stb. Van ígéretünk az M4 sporttól is egy kis összefoglalóra. (versenykiírás)

U19: 1. Kamocsai Bendegúz, 2. Dévald Péter, 3. Dévald Tamás
A versenyről készült fénykepek Facebook oldalunkon találhatók! Az M4 Sport összefoglalója: https://www.youtube.com/watch?v=YpeFsEouFos&fbclid=IwAR0JlrH8CjPG18uZoawDKHcmod8XOJzmxruFBHXXZYmSm-FR2LH5_pe_d2M (4,10-től, második riport)