Szeptembertől újra squash tanfolyam

2020-08-24

SQUASHOLJ A TANULÁS MELLETT PROGRAM! Beiratkozás 2020. szeptember 2. szerda 15-17 Havi díj: 15.000.-Ft, mely heti 2 alkalmat jelent. (hétfő, szerda) A tanfolyamhoz folyamatosan lehet csatlakozni..

Amatőr verseny augusztus 29.-én szombaton

2020-08-24

Augusztus 29.-én szombaton 15 órától rendezzük a következő Top 16 amatőr versenyünket a City Squash Clubban. 16 fő játszik ki egy táblát, így mindenki 4 mérkőzést játszhat.  Versenykiírás: ITT Sorsolás: ITT

Augusztus 20 nyitva tartás

2020-08-10

2020. augusztus 20.-án a City Squash & Fitness Club zárva tart.
2020. augusztus 21. péntek és 23. vasárnap 8-20-ig leszünk nyitva.
2020. augusztus 22.-én szombaton szűkített nyitva tartás lesz 8-17-ig.
Pályaár: 3.600.-Ft/óra

Nagyon kellemes 4 napos ünnepet kívánunk!

Júliusi amatőr verseny

2020-07-17

2020. július 18.-án szombaton rendezzük a nyári júliusi Top 16 amatőr versenyt, melyen 16 fő játszik ki egy 16-os táblát, így mindenkinek 4 mérkőzést garantálunk.
A versenyre 11 fő a Budapest Squash Liga tagjaiból és 5 fő külsős nevezett. Sorsolás ITT
Végeredmény: 1. Gál Péter 2. Jakab Zoltán 3. Takács Alexandrosz 4. Csákváry Zsolt 5. Hende Katalin 6. Stász Norbert 7. Fodor István 8. Örhidi Mátyás
Következő forduló: 2020. augusztus 29. szombat 15.00.

Nyári nyitva tartás

2020-06-27

Kedves Vendégeink! A City Squash & Fitness Club jelenleg, várhatóan augusztus 31-ig a következőképpen tart nyitva:
Hétköznap: 7-22
Hétvégén és ünnepnapokon: 8-20
Köszönjük a megértést!

Barátságos verseny végeredmény

2020-06-22

A hétvégén egy karantén utáni barátságos versenyt szerveztünk 3 kategóriában. A versenyzőknek B és C kategóriában két 8-as táblát terveztünk, az amatőrőknek pedig egy 16-os tábla kijátszása volt a cél. Végül a legerősebb táblán 8 helyett csak 6 fő vett részt, de így is 3 mérkőzést tudtak játszani. A senior korú James Hyatt a selejtező táblán megizzasztotta a magyar junior válogatott versenyzőinket, de végül a fiatalok kerültek a legjobb négybe. A döntőben a jobb kondiban érkező Rózsa Barnabás győzött Simon Dániel ellen. A bronzért tatabányai összecsapásban Chukwu Hannah volt a jobb Szebenyi Péter ellen. Végeredmény: 1. Rózsa Barnabás 2. Simon Dániel 3. Chukwu Hannah 4. Szebenyi Péter 5. James Hyatt 6. Ország Péter.
C kategóriában a soproni junior válogatott Sáli Barnabás győzött, a döntőben Karnauf Tamás ellen 0/2-ről fordított. A bronzérmet Balogh Sándor, Sáli Barna edzője szerezte meg.
Végeredmény: 1. Sáli Barnabás 2. Karnauf Tamás 3. Balogh Sándor 4. Weltner László 5. Fekete-Cseri Szilárd 6. Donkó Péter 7. Wiandt András 8. Fodor István
Az amatőrök mezőnye 1 kivétellel a Budapest Squash Liga mezőnyéből állt össze, és a papírforma érvényesült. 1. Gál Péter 2. Jakab Zoltán 3. Benke István 4. Vibostyok Sándor
Jó volt újra verseny hangulatot érezni a klubban. Sok szoros összecsapással izgalmas és sportszerű meccseket láthattunk. Az amatőr kategóriát júliusban és augusztusban megismételjük.

Szezonzáró versenyek

2020-05-29

A squash mentes hónapok után szeretnénk edzésre motiválni a leglelkesebb squash játékosokat. Készüljetek a következő versenyekre!
2020. június 20. 10-15 TOP 8 B - TOP 8 C kategóriás verseny (versenykiírás)
2020. június 20. 15-19 TOP 16 Amatőr verseny (versenykiírás
Helyszín: City Squash Club, 1022. Bp. Marczibányi tér 13.
A versenyek részletei, információk a versenykiírásokban.