MEFOB 2024

2024-03-26

Kategóriák: női profi, női amatőr, férfi profi, férfi amatőr kezdő, férfi amatőr haladó, oktatói vegyes

U19: 1. Szabolcsi Márk, 2. Makra Máté, 3. Orbán Dániel
Hálás köszönet a főbíró Farkas Jánosnak a zökkenőmentes lebonyolításért.
A részletes eredmények: ITT

Tavaszi országos versenyeink

2024-02-21

Tavasszal 2 nagy országos squash bajnokság kerül megrendezésre a City Squash Clubban.
2024. március 2. szombat OXO HOLDINGS DIÁKBAJNOKSÁG
Ezen a versenyen az általános és középiskolai tanulók indulhatnak 10 kategóriában.
Részletes információ a versenykiírásban: ITT
2024. április 13. szombat SQUASH MEFOB
Az egyetemisták és főiskolások országos squash bajnokságán 6 kategóriába lehet nevezni.
Hivatalos versenykiírás: ITT
Minden érdeklődőt, indulót nagy szeretettel várunk!

Online pályafoglalás

2024-01-15

Az online pályafoglaláshoz regisztráció szükséges!
REGISZTRÁLNI CSAK A RECEPCIÓN LEHET személyesen!
A szabad pályáinkat mindenki láthatja a www.squashtech.hu/palyafoglalas oldalon. Érdemes kinézni az iőpontot a honlapon és utána hívni a recepciót. Akinek van már regisztrációja, be tud lépni és 1 hétre előre tud pályát foglalni. Lemondani csak telefonon vagy személyesen lehet maximum 24 órával korábban, ellenkező esetben a pálya térítendő. Köszönjük ha az online felület használatával segítitek a recepció munkáját!

Évzáró verseny beszámoló

2024-01-02

Rendhagyó módon az év utolsó hétvégéjén rangos versennyel és díjátadóval zártuk az évet. Az utóbbi évek országos bajnokságainál magasabb színvonalú versenyt sikerült megrendeznünk.
A City Squash Club kezdeményezésére meghirdetett eseményre nagy volt az előzetes érdeklődés, hamar beteltek a 16-os táblák, még a hölgyeknél is.
Gratulálunk  City Squash Club játékosainak: Püski Lénárd 3., Simon Dániel 4., Tóth Miklós 6., Konfár Tamás 8., Szabóky Márton és Rózsa Barnabás 9-10. lettek.

Ünnepi nyitva tartás, 2023 beszámoló

2023-12-18

A City Squash Club ünnepi nyitva tartása a következő:
2023. december 24-25 zárva
2023. december 26. 9-18
2023. december 31. 8-18, vagy amíg a verseny tart!
2024. január 1. zárva

Nagyon kellemes ünnepeket és sportolásban gazdag újévet kívánunk!

Évzáró összevont verseny

2023-12-06

2023. december 30-31 hétvégén egy rendhagyó pénzdíjas évzáró összevont versennyel búcsúztatjuk az évet.
A hölgyeknek Gála verseny lesz. Már megvan a 16 induló a 16-os táblára!
A férfi "A" kategóriában 2 napos versenyt tervezünk, mely egyben egy EB válogató is a jövő évi EB-re készülő válogatottnak.
A "B", "C" és "D" kategóriában is 16-os táblára lehet nevezni.

Szombat este állófogadással egybekötött évzáró partin beszámolunk az egész év történéseiről, jövő évi tervekről............
Vasárnap a férfi döntőre az M1 Sport is ígérte megjelenését.
Sok szeretettel várjuk a nevezőket, nézőket!

2. Utánpótlás verseny beszámoló

2023-11-19

Több mint 50 indulóval szombaton megrendeztük a szezon 2. Utánpótlás ranglista és fejlődő versenyét a City Squash Clubban.
A fejlődő kategóriában 12 junior vett részt és alaposan kijátszották magukat, érem járt az összes indulónak. Ebben a kategóriában legtöbben a celldömölki iskolából érkeztek. A City Squash Clubot Tausz Bernárd képviselte, aki először vett részt hivatalos versenyen.
A versenyzők között a legszorosabb eredmény az U11-es fiúknál született. Itt klubunkból Szentpáli Andor és Hegedűs Norbert lépett pályára. A négyes körben végül Klausz Norman állhatott fel a dobogó tetejére, de mind a 4 fiú nagyon hasonló játékerőt képviselt, körbe verték egymást. Norbi úgy lett negyedik, hogy megverte az első helyezettet! Sok izgalmas mérkőzés vár még rájuk a jövőben egymás ellen.