2. Összevont ranglistaverseny

2019-11-18

2019. november 23-24-én hétvégén a City Squash Club rendezi a soron következő 2. Összevont ranglista versenyt. Szombaton a férfiak C és D kategóriája, vasárnap a hölgyek és a férfi A és C kategória kerül megrendezésre. A szombati versenyen kerül díjazásra a Facebook játékunkon legtöbb lájkot begyüjtő Magyar Kupán részt vett együttes, mely Oliver csapapóló díjazásban részesül. Versenykiírás: itt (Nevezési határidő 2019. november 18.)

Decathlon Magyar Kupa beszámoló

2019-10-27

A nőknél és a férfiaknál is a tatabányai Squashberek csapata vehette át a győztesnek járó kerámia kupát a szombaton megrendezésre kerülő Decathlon Magyar Kupán. A nőknél a BSA és az Eger csapata követte a győztes együttest. A férfiaknál kiélezett mérkőzésen a döntőben a magyar bajnok Farkas Balázs vezette fiatal csapat 2/1 arányban bizonyult jobbnak a budaörsi LE együttese ellen. A bronzérmet a szegedi Marostő nyerte, akik a Top Challanget szorították le a dobogóról. A házigazda City Squash Club (Tóth Miklós, Simon Dániel, Pásztor Gergely, Szabó-Temple Marcelle) a reális 5. helyen végzett, a negyeddöntőben a bajnok tatabányai együttestől szenvedett vereséget. Az 5. hely megszerzéséhez előbb a Sportelit majd a debreceni Gekko csapatát győzte le. Gratulálunk minden csapatnak a színvonalas, sportszerű játékhoz! További fényképek, keressük a legtrendibb csapatot játék Facebook oldalunkon.

World Squash Day

2019-10-08

A squash világnapja idén október 12. Ne hagyd ki ezt a napot squash nélkül! Hívd meg barátaidat is egy kellemes szombati sportolásra! Tegyük közösen még ismertebbé ezt a fantasztikus sportágat!

Változnak a squash árak

2019-09-26

2019. október 1-től a squash pálya árak az idősávokkal változnak. Péntek este is főidős kategóriába esik, így minden hétföznap megegyeznek az idősávok. A hétvége és az ünnennapok középidőnek minősülnek. A korábban vásárolt edzői és mellékidős bérletek december 31-ig még felhasználhatók. A javított árak megtalálhatók a fejlécen lévő Squash menüpontunkban.

Ünnepi nyitva tartás

2019-08-12

Ünnepi nyitva tartásunk a következő:
2019. augusztus 17-19 szombat-vasárnap 8-20
2019. augusztus 19-20 hétfő-kedd ZÁRVA tartunk.
Kellemes hosszú hétvégét kívánunk!

XX. Fejlődő eredmények

2019-06-08

A City Squash Club 10 éve elindított "Fejlődő" utánpótlás versenye a XX. és egyben befejező fordulóhoz érkezett. A jubileumi alkalomból zenélt a Kávészünet együttes, sütöttünk hamburgert a teraszon és palacsinta is volt bőven. 5 kategóriában 25 junior küzdött az érmekért. A fiatalok sok 3 nyert szettes mérkőzést játszhattak. A dobogósok Oliver ajándékokkal gazdagodtak, az üdítő ajándékot a Coca Cola biztosította. Köszönjük az edzők és szülők segítségét, 10 év alatt sok száz fiatallal próbáltuk megismertetni a versenyzés izgalmát. Komolyabb sérülés nem történt, nagyon sportszerűen zajlottak a mérkőzések. Köszönjük a részvételt és eredményes felkészülést kívánunk a nyári szünetre!
Eredmények:
Leányok:
U9: 1. Hornyák Tamara, 2. Bednár Nóra Lili
U11-13: 1. Bednár Kata Léna, 2. Szűcs Boglárka, 3. Kiss Zsófia, 4. Hornyák Tamara, 5. Molnár Katinka, 6. Tömörközi Janka 7. Bednár Nóra Lili, 8. Boros Rozália
U15-17: 1. Vass Anna, 2. Tonté Sophia, 3. Boros Natália, 4. Halasi Hanna
Fiúk:
U11: 1. Besenyei Csongor, 2. Németh Konor, 3. Vesztergombi Lázár, 4. Kaszab Marcell
U13: 1. Seress Botond Vid, 2. Németh Zsombor, 3. Tóth Kornél
U15-17 1. Kiss Botond, 2. Harangozó Bence, 3. Mélykuti Máté, 4. Bognár Botond, 5. Szendi Barnabás, 6. Szendi Domonkos