Diákbajnokság 2016

2016. április 30-május 1. hétvégén idén is a City Squash Club rendezte az országos Diákbajnokságot. U9, U11, U13, U15, U17, U19-es kategóriákban. A verseny főtámogatója a Schwarzkopf minden indulónak készült illatszerekkel és a kategória győztesek értékes ajándékcsomagot vehettek át. A City Squash Club fiataljai 3 érmet is nyertek. Vas Márk megszerezte a győzelmet U19-ben, ahol Padányi Boldizsár ezüstérmet nyert. Az U17-es lányoknál Szabó Mercédesz állhatott a dobogó harmadik fokára. A versenyen készült fényképek Facebook oldalunkon láthatók. A remek hangulatban zajló 2 nap méltó lezárása volt a tavaszi szezonnak. Köszönjük a részvételt a játékosoknak, szülőknek, edzőknek! A Diákbajnokságot bemutató amatőr kisfilmünkben megszólalnak edző, játékosok, érdemes végignézni: