2023. december 31. 8-18, vagy amíg a verseny tart!
2024. január 1. zárva

Nagyon kellemes ünnepeket és sportolásban gazdag újévet kívánunk!

Fantasztikus évet zárunk, nehéz lesz túlszárnyalni.

Íme a részletek:

Februárban megrendeztük a Magyar Kupát a Nissan Centrum támogatásával és a City Squash Club férfi csapata állhatott a dobogó tetejére. (Püski Lénárd, Szabóky Márton, Tóth Miklós, Rózsa Barnabás, Konfár Tamás)
Az Aktív squash klubban rendezett „A” kategóriás versenyen Püski Lénárd arany, Rózsa Barnabás bronzérmet szerzett.
Püski Lénárddal együtt lehetőséget kaptunk a squash népszerűsítésére a Sport Rádió reggeli műsorában.

Márciusban férficsapatunk magabiztosan megnyerte az Országos Csapatbajnokságot is! J
Megrendeztük az Oxo Holdings Országos Diákbajnokságot, ahol Hornyák Tamara megnyerte kategóriáját és Moravcsik Emese harmadik lett.
A márciusi „A” kategóriás versenyen Rózsa Barnabás győzött és Konfár Tamással játszotta a döntőt.

Április nagyon sűrű hónapra sikeredett. Megrendeztük a MEFOB-ot 5 kategóriában. Az egyetemisták országos versenyén profi férfi kategóriában Rózsa Barnabás ezüstérmet szerzett.

Sok-sok év után újra nemzetközi versenynek adtunk helyet.  Lebonyolítottuk  5 pályán a Hungarian Masters Opent az asztalitenisz csarnokban felállított üvegpályával. 21 ország 100 versenyzője mérkőzött meg 9 kategóriában. A verseny nagyon jó visszhangja után, GP (magasabb minőségű) besorolást kaptunk az Európai Squash Szövetségtől a következő évre.
Szabóky Márton és Kékesi Zsuzsanna megnyerte kategóriáját.
Az üvegpályát (Vass Zoltánnak hála érte) és a kihúzható lelátót kihasználva elhívtuk a világ egyik legjobb játékosát Mohamed El Shorbagyt, aki a legjobb magyar játékossal, Farkas Balázzsal játszott bemutató mérkőzést több mint 400 néző nagy örömére. Az M4 Sport és a Hír Tv is beszámolt az eseményről.
Másnap már utazott is a férfi válogatott Helsinkibe a csapat Európa Bajnokságra, ahol a divizió 1-ben Európa legjobb 8 csapata ellen nem volt könnyű dolga. Püski Lénárddal és Simon Dániellel felálló csapat derekasan helyt állt, de a bent maradás nagy meglepetés lett volna.

Májusban a City Squash Club rendezte az Összevont ranglistaversenyt. Tóth Miklós először nyerte meg az „A” kategóriát. Konfár Tamás 3. lett.
Egy pénzdíjas kétnapos versenyt is rendeztünk, melyen Simon Dániel 3. lett.
Szabóky Márton idén is Masters országos bajnok lett korosztályában.

Az Országos Bajnokságon Simon Dániel idén a dobogó második fokára állhatott fel.
Júniusban megrendeztük szokásos nyári squash táborainkat, melyen 35 fiatal vett részt.

Augusztusban Püski Lénárd junior szövetségi kapitány nyári egy hetes tábort szervezett a junior válogatottak részére.

Szeptemberben sok év után ismét elvállaltam az elnökségi tagság pozíciót a Magyar Fallabda (Squash) Szövetségben, melyet társadalmi munkában végzek.

Októberben ismét felvállaltunk egy nemzetközi verseny a Hungarian Junior Open megrendezését.
70 junior érkezett 14 országból, akik nagyon jól érezték magukat és szívesen visszajönnek jövőre is.
A Rózsadomb Centerben Török András által szervezett Gregory Gaultier világbajnok csoportos edzésén 9 fiatallal vettünk részt.
A SQUASH OLIMPIAI SPORTÁG LETT! 2028-ban Los Angelesben női és férfi versenyszám lesz.

Novemberben utánpótlás ranglista versenynek adtunk helyet. Szentpáli Andor ezüst, Moravcsik Emese és Frank Méa bronzérmet szerzett. Hegedűs Norbert hivatalosan 4. lett, de csak hajszállal maradt le a dobogóról.

Decemberben helyet adtunk egy amatőr mikulás kupának, ahol több mint 60 lelkes fallabdázó vett részt.
Püski Lénárdot az év edzőjének választották!
Előttünk van még egy év végi pénzdíjas összevont ranglista verseny, melyre már több mint 70 fő nevezett, köztük 16!!! hölgy is. (December 30-31.)
December 30.-án este a City Squash Clubban kerül megrendezésre egy díjátadó állófogadás, ahol az év sportolói és edzői kerülnek díjazásra.

Gyermek tanfolyamainkon jelenleg is 45 fiatal vesz részt heti szinten, a squasholj a tanulás mellett program már 4 éve sikeresen működik.
Több iskola diákjainak is bemutattuk a sportágat iskolákkal közös szervezésben.

Férfi csapatunk mind a hat tagja a magyar férfi ranglista legjobb 14-ben foglal helyet.

Beruházásainkkal is igyekeztünk még szebb és kényelmesebb körülményeket teremteni.
Beépített ülőbútorokat, kanapékat, terasz garnitúrát vettünk ebben az évben.
A 2. squash pályához kamerát szereltünk fel, így a center pályánkat közvetíteni tudjuk a versenyeken.
A fitness teremben 2 új, nagy teljesítményű légkondicionálót szereltünk be.

A Budapest Squash Liga januárban a 80. körét kezdi, folyamatosan működik már 15 éve.

A fitness teremben nagyon jó hangulatban dolgoznak személyi edzőink, a www.citygym.hu honlapon lehet róluk többet megtudni.

Oliver squash felszereléseink változatlanul nagyon népszerűek. Jó áron nagyon jó minőségű termékeket tudunk adni, mindent, ami a squashhoz szükséges. www.shop.squashtech.hu