Simon Dániel országos junior bajnok

Hazai sikerrel ért véget az Oxo Holdings Országos Utánpótlás Bajnokság szombaton este a City Squash Clubban. A több mint 1 órás U19-es döntőben Simon Dániel versenyzőnk 3/2 arányban győzött a szegedi 1. kiemelt Takács Benedek ellen. Dani elhozta az első két szettet, de Beni ki tudott egyenlíteni. A döntő szettben Dani tudott jobban koncentrálni és rögtön elhúzott 5-0 ra, majd végig tartani tudta több pontos előnyét és megnyerte a nagyon színvonalas mérkőzést. Gratulálunk a sikerhez, a sok munka meghozta eredményét!
Egy ezüst érmet is szereztünk Hornyák Tamara révén U11-ben. Bongár Bíborka 5. lett, Keserű Levente és Jakab Tamás is derekasan helyt állt. Ők először indultak országos bajnokságon.