33. Hungarosun Egyéni Squash OB

Püski Lénárd ezüst érmet, Simon Dániel 4. helyet szerzett a XXXIII. Országos Egyéni Squash Bajnokságon Szegeden. A sorsolás után titkon számítottunk erre az eredményre és a fiúk fantasztikus játékkal teljesítették reményeinket. Lénárd a döntőben szettet tudott nyerni Farkas Balázs ellen, 6 év után ismét megérdemelten állhatott a dobogó második fokára. Utoljára 2005-ben szerepelt itthon OB-n Biatorbágyon, akkor a döntőben Krajcsák Márk ellen maradt alul. Daninak vasárnap már nem sikerült meglepetést szerezni a sokkal rutinosabb ellenfelek ellen, de még lesz ideje egyre feljebb kerülni. Szabóky Márton és Tóth Miklós is bejutott a legjobb 8 közé, így nagyon sikeres OB-t zártunk. Reméljük a jó forma megmarad a CSB utolsó fordulójáig, ahol a fiúk eséllyel játszhatnak a bajnoki cím megszerzéséért!

Gratulálunk a győzteseknek Chukwu Hannah- nak, Farkas Balázsnak és a helyezetteknek!